سه‌شنبه 5 بهمن 1400

گالری جواهرات گوهرآرا

گالری گوهرآرا فعالیت خود را از اوایل دهه هفتاد با هدف بکارگیری بهینه هنر و صنعت جواهرسازی ابتدا با نام جواهری نگین(جواهری کفاش) آغاز نمود. این مجموعه همواره در جهت ارتقا‌ء همه جانبه خود در هنر طراحی، صنعت سازندگی و تجارت در پخش جواهر بین همکاران در تلاش بوده ‌و طی سال‌های گذشته به موفقیت‌های بسیاری در این زمینه نایل آمده است

طلا و جواهرات زینتی در طول تاریخ همیشه مورد توجه و ستایش بشر بوده‌اند و بخش مهمی از پوشش زنان و مردان به حساب می‌آیند. زیورآلات در موقعیت‌های مختلفی پوشیده می‌شوند و برای هر فردی می‌توانند معنا و مفهوم متفاوتی داشته باشند. به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که جواهراتی را خریداری نمایند که دقیقا مطابق سلیقه آن‌ها ساخته شده باشد و این همان کاری است که در گالری گوهر آرا انجام می‌‌شود. در گالری گوهر آرا ساخت دستبند، ساخت گردنبند، ساخت انگشتر و ساخت هر نوع دیگری از جواهرات سفارشی دقیقا مطابق با نظر، سلیقه و البته بودجه شما انجام خواهد شد و می‌توانید به راحتی زیورآلات منحصر به فرد و اختصاصی خود را تهیه نمایید.

علاقه ما به استفاده و ساخت جواهر، یک علاقه ذاتی و غریزی است. همه ما نه تنها از خرید جواهر و پوشیدن یا هدیه دادن آن ها لذت می‌بریم، بلکه حتی تمایل داریم تا جواهرات خود را خودمان طراحی کنیم. گالری گوهر آرا این امکان را فراهم کرده است تا شما فرصت ساخت جواهر سفارشی را برای خود داشته باشید و بتوانید به راحتی همان چیزی را که در ذهن دارید بسازید. در گالری گوهر آرا با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته و کادر مدیریتی حرفه ای و مجرب، خواهید توانست که همه جزئیات جواهر مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را با بالاترین کیفیت ممکن و قیمتی متناسب خریداری نمایید.

گالری ” گوهرآرا ” درحال حاضر با سه شعبه در مشهد و یک واحد کارگاه تولیدی مجهز و مدرن مشغول به فعالیت میباشد که با توجه به سیاست‌های هدف‌گذاری شده و با بکارگیری نیروهای باتجربه و متخصص و آموزش دیده و همچنین با همکاری هنرمندان پیشکسوت و باتجربه در این صنعت موفق به جلب رضایت مشتری‌های خاص و خوش‌ذوق خود گردیده است.
از مهم‌ترین تدابیر مجموعه گالری گوهرآرا ارائه محصولات خود در سطح کیفی بسیار بالا و مطابق با استانداردهای روز دنیا می‌باشد که دراین راستا با بکارگیری ابزار و ماشین آلات پیشرفته و مدرن توانسته است این هدف را محقق ساخته و با اعمال دقت درطراحی و ظرافت در ساخت و استفاده از سنگ‌‌های جواهر درجه‌یک و باکیفیت بسیار بالا موفق به ارائه جواهراتی در شأن مشتریان خود باشد.

وب‌سایت جوهری گوهر آرا

شعبه 1 :مشهد
خیابان امام رضا _ هتل قصرطلایی _ پلاک ۱۹

۰۵۱-۳۸۵۸۴۲۹۹

شعبه 2 :مشهد
خیابان خسروی _ نبش پاساژ لیدوما _ پلاک ۲۰

۰۵۱-۳۲۲۹۰۰۷۴

شعبه 3 :مشهد
خیابان احمدآباد _ نرسیده به ابوذر ۱ _ پلاک ۳/۴

۰۵۱-۳۸۴۰۱۳۴۰

شعبه 4 :مشهد

هتل هما شماره یک غرفه شماره سه

۰۹۱۵۳۷۸۵۰۸۰

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید