چهارشنبه 6 بهمن 1400

مجله سلامت و زیبایی دکتر زیبا

سفارش طراحی سایت برای هر کسب و کاری جهت موفقیت و پیشی گرفتن از رقبا لازم و ضروری است. خدمات طراحی سایت با سطح فنی بالا توسط پرسنل مجرب مجموعه پاژ انجام می‌شود. شناخت نیاز متقاضیان و طراحی سایت سفارشی مطابق با نیاز کاربران از ویژگی های طراحی وب در مجموعه پاژ است.

مجله‌ی دکتر زیبا، پایگاه مطالب و مجلات علمی تخصصی بروز دنیا با هدف جمع‌آوری اطلاعات کاربردی و عملکردی با راهکارهای مناسب در زمینه‌های مختلف است. از جمله :

 • آرایشی و زیبایی
 • سلامت
 • زیبایی اندام
 • زناشویی
 • روانشناسی
 • علمی
 • اخبار
 • نقد و بررسی و معرفی محصول
 • معرفی بهترین پزشکان و کلینیک‌ها

بازدید و مطالعه مطالب “دکتر زیبا” در زمینه‌ی “روانشناسی” می‌تواند به بررسی و تحقیق حالات و رفتارهای آدمی
شناخت و ریشه‌درمانی مشکلات اطلاعات مفید و کاربردی به همراه دستاورد به دنبال داشته باشد.

در بخش “بهداشت و سلامت بانوان” بهداشت و سلامت بانوان به عنوان هسته‌ی اصلی خانه و خانواده بسیار حائض اهمیت و ارزشمند می‌باشد. و برای افزایش بهداشت و سلامت بانوان،به آموزش راهکارهایی عملی براساس بروزترین مطالب دنیا پرداخته شده‌است.

در قسمت “سبک زندگی” با تعریف مناسبی از انواع جنبه‌ها و بعدهای زندگی بهترین مقالات برای تغییر و تحول‌های شگرف، البته سالم و مثبت را به اشتراک گذاشته‌ایم.

در “نقد و بررسی” و “پزشکان و کلینیک” نسبت به معرفی و توضیحاتی در راستای موضوع و کمک در انتخاب شما تلاش کردیم.

هدف متخصصان حرفه‌ای پاژ، رضایت هر چه بیشتر کارفرمایان بوده و تمام تلاش خود را در تحقق خواسته شما می‌کند؛ استفاده از به‌روز ترین روش‌ها از امتیاز های این مجموعه است.

وب‌سایت دکتر زیبا

طراحی وب سایت سفارشی در پاژ چه مزایایی دارد؟

با طراحی سایت ارتباط دو سویه با مجموعه وسیعی از افراد برقرار شده و همواره خدمات ارائه شده توسط سایت در دسترس است. صاحبین کسب و کارها برای افزایش اعتبار خود و فروش بیشتر نیازمند بکارگیری سایت‌های حرفه‌ای هستند. از این رو طراحی و ساخت سایت در مرکزی معتبر بسیار با اهمیت است، زیرا کسب و کار را در مسیر رشد قرار می‌دهد.

مزایای طراحی سایت در پاژ

 • طراحی سایت ارزان
 • کاربر پسند بودن و گرافیک مناسب سایت طراحی شده توسط این مجموعه
 • پیاده سازی روش‌های داینامیک و استاتیک در طراحی
 • ریسپانسیو بودن و سازگار با دستگاه‌های مختلف
 • سرعت وب سایت بالا
 • طراحی و پشتیبانی وب سایت توسط تیم حرفه‌ای

طراحی وب سایت “دکتر زیبا” با ظاهر گرافیکی و شیک

داشتن گرافیک کاربر پسند، همواره یکی از مزیت‌های وب سایت‌های معتبر و موفق محسوب می‌شود. استفاده از تصاویر زیبا و گرافیک متناسب با موضوع سایت رمز موفقیت یک وب سایت محسوب می‌شود. با داشتن ظاهر مناسب وب سایت می‌توان موفیقت را برای وب سایت فراهم نمود. اگر گرافیک وب سایت مناسب نباشد، کاربران ناراضی شده و بدون استفاده از خدمات وب سایت شما، وب سایت را ترک می‌کنند. پاژ جهت این امر در پروژه ” دکتر زیبا” از گرافیست‌های مجرب بهره برده و با بکارگیری اصول طراحی اقدام به ساخت انواع وب سایت‌ها می‌نماید.

در کنار گرافیک زیبا، ساختار سایت باید مناسب بوده و دستیابی به اطلاعات مختلف برای کاربر به سادگی انجام گیرد. داشتن گرافیک زیبا نباید خصوصیات دیگر یک وب سایت ایده‌آل نظیر سرعت بارگذاری مناسب را تحت تاثیر قرار دهد.

طراحی وب سایت سفارشی و ریسپانسیو

گسترش ابزارهای الکترونیکی و قابلیت استفاده از اینترنت در آن‌ها باعث شده‌است که وب سایت را متناسب با آن‌ها ساخت. سازگاری با انواع دستگاه‌ها و مرورگرها لازمه‌ی وب سایت‌های امروزی است. یک وب سایت مناسب بایستی با گوشی های مختلف، لپ تاپ و … به خوبی بالا بیاید و کاربر به راحتی بتواند از محتوای آن بهره برد.

تعداد کاربرانی که از طریق موبایل به وب سایت متصل می‌شوند، روز به روز در حال افزایش می باشند، بنابراین لود شدن مناسب سایت در موبایل و سایر دستگاه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. در پروژ “دکتر زیبا” این نکات و ویژگی‌ها برای طراحی سایتی ریسپانسیو و متناسب با موبایل تحت نظارت مدیر گروه پروژه کاملا رعایت شده‌است،.

“پاژ” با چند سال تجربه در طراحی سایت تلاش کرده‌است، تا نواقص دیگر سایت‌ها را شناسایی و رفع کند. و توانسته‌است کاملا حرفه‌ای سیستم مدیریت محتوای وردپرس را توسعه داده و برای راه‌اندازی انواع سفارشات سایت‌های شرکتی، فروشگاهی، وبلاگ و …، با تنوع قالب‌‌ها و امکانات خاص از جمله داشتن سئو پایه آماده ارائه خدمات است. و انتظار ساخت وب سایت ارزان قیمت و سریع رو برای توسعه کسب و کار کاملا برآورده می‌کند.

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید